KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271038
nr 1327 1038
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Trädkramare". Signerad. Olja på duk, 59x49 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:05:24
18/5 20:00:24
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano